Jesteś tutaj: 

Filtruj produkty

Sortowanie

Cena

Mrozoodporność

Wielkość

Klasa ścieralności

Beton - GresOutlet Zgierz

Idealne do stylu industrialnego, z którego zresztą się wywodzą. Jest to styl urządzania wnętrz inspirowany nowojorskimi przestrzeniami pofabrycznymi z XX w, tzw. loftami. Kojarzą się z nim głównie dwa elementy, jeśli chodzi o wykończenie ścian – ściana z cegły i beton architektoniczny. Plytki betonopodobne kojarzą się z surowa, minimalistyczną przestrzenią przemysłową. Płytki imitujące te desenie zgodne są z najnowszymi trendami.

Wyświetlanie 1–18 z 20 wyników

 • Concrete Anthracite Płytka Gresowa Mrozoodporna 60×120
  57.00 /m2
 • Nowość Płytki 60x60x20 Gres Podłogowy Lounge Anthrazit (Leiden BKM)
  118.00 /m2
 • Płytka Gresowa Rektyfikowana STOPNICA 30×60 Gat.1
  35.00 
 • Płytka Podłogowa Gresowa Poler 120×60 Bianco/Man Outlet Promocja !
  100.00 /m2
 • Płytka Podłogowa Gresowa Uniwersalna 120×60 Gat.1 Hurtownia Outlet
  100.00 /m2
 • Płytki Gresowe Danzig Grey 31×62 Gat.1
  58.00 /m2
 • Płytki Gresowe Durban White Mat 60X120 G.2 Podłogowo/Ścienne Dostępne Od Ręki
  62.00 /m2
 • Płytki Gresowe Podłogowo/Ścienne TASSERO GRIS Mat 1197X597 G.3 Hurtownia Duże ilości
  32.00 /m2
 • Płytki Gresowe PURE BEIGE 30X60 Podłogowe Ścienne Lub Taras Hurtownia Outlet Zgierz k.Łodzi
  52.00 /m2
 • Płytki Gresowe PURE GREY 30X60 Podłogowe Ścienne Również na Taras Outlet Hurtownia Zgierz k.Łodzi
  52.00 /m2
 • Płytki Gresowe PURE SOFT GREY 30X60 Podłogowe Ścienne Mrozoodporne Hurtownia Outlet Zgierz k.Łodzi
  52.00 /m2
 • Płytki Gresowe SEPIA GRIGIO Mat 1197X597 G.2 Podłogowo/Ścienne Hurtownia
  32.00 /m2
 • Płytki Gresowe Taras/Chodnik Super Cena Gatunek 1 * Format 60x60x20 Beton Bianco
  118.00 /m2
 • Płytki Gresowe Tarasowo/Chodnikowe 2 cm Grubości 60×60 Granito Schwarz
  92.00 /m2
 • Płytki Gresowe Tarasowo/Chodnikowe Gat.1 SELECT GREY
  120.00 /m2
 • Płytki Idealne Na Taras Gres 2 cm 60×60 Imitacja Betonu “Beton Grey”
  118.00 /m2
 • Płytki Podłogowe Riviera White 60X60 Gat.2 Matowe GresOutlet Zgierz
  50.00 /m2
 • Płytki Tarasowe Gres Podłogowy 60x60x20 Imitacja Betonu 1 Gatunek Lounge Gris (Leiden grm)
  118.00 /m2

Gorący trend – beton we wnętrzach

Każdy, kto śledzi z uwagą trendy wnętrzarskie, zdążył już oswoić się z obecnością betonu. Z jednej strony drewno i zwrot w stronę natury, z drugiej – surowe, nowoczesne i na wskroś miejskie wnętrza wykończone betonem architektonicznym. Te dwa kierunki niekoniecznie muszą się jednak wykluczać, a wręcz przeciwnie – znakomicie się uzupełniają! Beton architektoniczny od zwykłego betonu różni się dodatkiem składnika zwanego cementem hutniczym. Jest bardziej elastyczną i plastyczną masą, mniej narażoną na popękanie. Architektoniczna odmiana betonu ma jaśniejszą barwę, co sprawia, że jest bardziej atrakcyjna wizualnie. Beton staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem we wnętrzach. Użycie go w charakterze dekoracyjnym było wcześniej nie do pomyślenia. Stosuje się go na podłogach i na ścianach. Beton szczególnie zdominował styl industrialny, inspirowany wyposażeniem nowojorskich pofabrycznych pomieszczeń, tzw. loftów. W ostatnich latach wiele wnętrz publicznych jest stylizowanych na tę estetykę. We wnętrzarstwie zaznaczył się też trend na beton architektoniczny w łazience, zwłaszcza w obrębie kabin prysznicowych typu walk-in. Równocześnie pojawiły się płytki betonopodobne. Płytki gresowe od znanych producentów, które znajdziesz w naszym sklepie, znakomicie odwzorowują beton. Mamy w ofercie płytki betonopodobne w różnych odcieniach szarości.

Płytki betonopodobne – gdzie je położyć?

Płytki takie wydają się intuicyjnym rozwiązaniem do garażu czy składzika, do wiatrołapu, korytarza, a także na taras czy balkon. Stosując płyty gresowe mamy pewność, że nie zniszczy ich wilgoć i niskie temperatury. Warto jednak rozważyć taki akcent również we wnętrzu mieszkalnym. Jest to wciąż rozwiązanie oryginalne i innowacyjne, stosowane raczej w odważniejszych aranżacjach. Jeśli chcesz, by Twoje wnętrze się wyróżniało, postaw na płytki betonopodobne. Z pewnością dobrze sprawdzą się w przestronnym pomieszczeniu pofabrycznym lub stylizowanym na loft. Beton we wnętrzu to nie tylko surowość, ale też prostota, co łączy go ze stylem minimalistycznym. Płytki betonopodobne mogą się też obronić w stylu skandynawskim, w którym, prócz bieli, jedną z najważniejszych barw jest kolor szary. Minimalistyczna natura betonu będzie dobrym tłem dla bardziej kolorowych i ozdobnych fragmentów aranżacji. Warto ocieplić aranżację innymi elementami, jeśli chcemy uniknąć efektu zimnej, betonowej klatki. Beton dobrze będzie wyglądał np. w towarzystwie drewnianych mebli. Jednym z typowych zastosowań betonowych elementów w wystroju są płyty wielkoformatowe w salonie jako wyróżnienie ściany za telewizorem. U nas znajdziesz płyty dużych rozmiarów, które świetnie komponują się z imitacją betonu, a także drobniejsze kafelki betonowe – polecane do mniejszych powierzchni.

„Gres beton” – tańszy i bardziej praktyczny

Płytki betonopodobne z gresu są znacznie tańszym rozwiązaniem niż płyty z betonu architektonicznego, a wizualnie nie będzie widać różnicy. Zaletą użycia płytek gresowych imitujących beton jest też to, że są bardzo łatwe w wyczyszczeniu.