Jesteś tutaj: 
Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci z wyborem płytek i odpowiemy na Twoje pytania
Zadzwoń

Filtruj produkty

Kategoria

Sortowanie

Cena

Wielkość

Grubość

Mrozoodporność

Przeznaczenie

Powierzchnia

Wzór

20x20 - GresOutlet Mszczonów

Płytki ceramiczne 20 × 20 cm to klasyczny format płytek podłogowych, obecnie zaliczany raczej do grupy małych rozmiarów. W tym formacie często można spotkać tzw. płytki patchworkowe o charakterystycznym wzornictwie nawiązującym do słynnych kafelków hiszpańskich i marokańskich.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • 💖💖💖Hit Cenowy! Płytki Ścienne Alter Grey 20×20💖💖💖
    18.00 /m2

Płytki 20 x 20 cm

W ofercie Gres Outlet znajdziesz płytki podłogowe 20 × 20 cm Diamond Flower, których design jest inspirowany. Są to płytki gresowe o matowym wykończeniu. Posiadają wysoką klasę ścieralności (IV) oraz wysoki stopień antypoślizgowości – R11. Dzięki tym cechom, doskonale sprawdzą się na podłodze w łazience i kuchni. Wyrazisty design płytek – czarny motyw florystyczny na białym tle i kształt przypominający marokańską koniczynę, sprawia, że płytki same w sobie wystarczającą ozdobą pomieszczenia. Aby oddać w pełni ich dekoracyjny potencjał i nie przytłoczyć wnętrza wizualnie, zadbaj o to, aby pozostałe elementy wystroju zachowały minimalistyczny charakter.

Płytki podłogowe 20 × 20 cm – przyjazne dla fachowca

Płytki 20 x 20 cm są znacznie łatwiejsze w układaniu niż większe rozmiary kafelków i nie nie wymagają od fachowca idealnej precyzji. Powierzchnia podłogi pod płytkami 20 x 20 cm nie musi być idealnie równa, jak w przypadku płytek wielkoformatowych. Są również łatwiejsze w przycinaniu. Dzięki temu praca glazurnika będzie sprawniejsza, a Ty mniej za nią zapłacisz.